صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1398/7/11 پنجشنبه در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان؛ عضویت در کتابخانه‌های عمومی کردستان نیم‌بها است عضویت در کتابخانه‌های عمومی کردستان در طول زمان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب این استان نیم‌بها است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان در گفت و گو با روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان تا پانزدهم مهر ماه سال جاری برپاست وعلاقمندان می توانند با مراجعه به غرفه این نهاد با 50 درصد تخفیف در کتابخانه عمومی متبوع و مورد نظر خود عضو شوند.

محمد عبدالملکی اضافه کرد: علاقمندان به عضویت در کتابخانه‌های عمومی می توانند به غرفه این نهاد که در ورودی سمت راست، راهرو اول نمایشگاه قرار دارد مراجعه کنند و فرم مربوطه را دریافت و به کتابخانه موردنظر خود در سراسر استان مراجعه نمایند.

وی افزود: فرم های ویژه عضویت نیم بهاء در کتابخانه های عمومی تا پایان روز 15 مهر که روز اختتامیه نمایشگاه است اعتبار دارد و پس از آن پذیرفتنی نیست.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان عنوان کرد: کتابداران کتابخانه های عمومی از روز افتتاحیه نمایشگاه تا روز پایانی در دو شیفت صبح و بعدظهر در غرفه این اداره کل مستقر و آماده ارائه خدمات به متقاضیان هستند.

عبدالملکی بیان کرد: همچنین در این غرفه خدمات و برنامه های کتابخانه های عمومی استان برای آشنایی بیشتر مردم با این نهاد که نقش مهمی در ارتقای آگاهی و بصریت جامعه دارد معرفی می شود.

وی یادآور شد: در حال حاضر استان کردستان دارای 50 باب کتابخانه های عمومی نهادی و 30 باب کتابخانه عمومی مشارکتی با 50 هزار عضو فعال است.

گفتنی است؛ نهمین  نمایشگاه بین‌المللی کتاب کردستان از ۱۰ الی ۱۵ مهر ماه سال جاری با عرضه ۸۰ هزار و ۸۳۷ عنوان کتاب در محل دائمی نمایشگاه های سنندج و با حضور ناشران داخلی و خارجی برپا است.

 

بيشتر