صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1398/7/8 دوشنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی؛ نشست کتاب خوان ویژه نابینایان و کم بینایان در سنندج برگزار شد به همت اداره کتابخانه های عمومی سنندج، نشست کتاب خوان ویژه نابینایان و کم بینایان در کتابخانه عمومی فردوسی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، در این نشست کتاب خوان، 5 نفر از اعضای نابینا و کم بینای عضو در کتابخانه های عمومی به معرفی کتاب پرداختند.

در ابتدای نشست کتاب «امپراطوری هیتلر» اثر اسوارت گیل به همت کامبیز اسدی، کتابدار بخش نابینایان و کم بینایان کتابخانه های عمومی شهرستان سنندج برای حاضران ارائه شد.

«فلسفه در اسلام» اثر محمد شریف میان و «کوری» اثر ژوزه ساراماگو کتاب های دیگری بود که به ترتیب توسط «نصراله ابراهیمی» و «باقی روشن» برای حاضران معرفی شد.

 در ادامه نشست، صلاح محمدی کتاب «گورستان غریبان» اثر ابراهیم یونسی و سیامک خسروی کتاب «روانشناسی اجتماعی» اثر اتو کلان برگ را ارائه دادند.

نشست کتاب خوان در بخش نابینایان و کم بینایان به سرپرستی کتابدار نابینای کتابخانه های عمومی شهرستان سنندج به صورت متوالی هر ماه برگزار می شود.

بيشتر