صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه مدیریت کتابخانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود

1398/4/23 يكشنبه توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دیواندره: افتتاح ایستگاه مطالعه در بیمارستان امام خمینی(ره) کتاب همنشینی است که تو را به خشم نمی آورد، دوستی است که تو را ملول نمی کند و پند آموزی است که تو را به لغزش دچار نمی سازد.

ایستگاه مطالعه کتابخانه کوچکی است در فضای عمومی که همه افراد می‌توانند با مراجعه به آن کتاب مورد علاقه خود را انتخاب کرده و پس از مطالعه، حداکثر پس از پانزده روز به همان ایستگاه، ایستگاه‌های مطالعه در سراسر کشور و یا هر یک از کتابخانه‌های عمومی تحت پوشش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بازگردانند.

قفسه ایستگاه مطالعه شامل 15 عنوان کتاب مفید، با پنج عنوان کتاب کودک و نوجوان و 10 عنوان کتاب مخصوص بزرگسالان است

این طرح يكى از برنامه هاى نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور براى عمومى نمودن و ارتقاى سرانه مطالعه مفيد در راستاى تحقق رهنمودهاى مقام معظم رهبرى است.

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان دیواندره ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) ضمن عرض خیر مقدم حضور پرچم داران بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) حضور آنان را خوش آمد گفت.

ًمحمد فلاح افزود: تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ  کتابخوانی در جامعه از عمده وظایف مهمی است که برعهده داریم و باید از فضاهای مختلف برای توسعه این فرهنگ استفاده کرد.

افتتاح ایستگاه مطالعه در بیمارستان امام خمینی (ره) از اقدامات مهم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دیواندره است. امید است با ترویج چنین اقداماتی هر روز شاهد افزایش فرهنگ کتابخوانی در جامعه باشیم.

کسانی که کتاب می خوانند بزرگترین دانشگاه های جهان را دارند، زیرا هر جا کتاب خوب وجود دارد آنجا دانشگاه است.

بيشتر