صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
کتابخانه های عمومی با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه و صدا و سیمای کردستان برگزار می کند؛ مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته) در کردستان به همت اداره کل کتابخانه های عمومی و با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه و صدا و سیمای کردستان، مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته) در استان برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در گفتگو با روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: در این مسابقه کتابخوانی 5 اثر «دغدغه های فرهنگی»، «کار باید تشکیلاتی باشد»، «ژرفای نماز»، «مطلع عشق» و «بیانیه گام دوم انقلاب» از آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته) معرفی شده است.

محمد عبدالملکی عنوان کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی می توانند به کتابخانه های عمومی سراسر استان کردستان مراجعه کنند و علاوه بر امانت کتاب ها، سوالات و پاسخنامه را دریافت کنند.

وی ادامه داد: همچنین کتاب های مسابقه، سوالات و پاسخنامه ها هر کدام به تفکیک در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان به آدرس اینترنتی www.kordestan.iranpl.ir و دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان  به آدرس اینترنتی www.nvf.kordestan.ir موجود است و علاقمندان می توانند با مراجعه به این سایت موارد مذکور را به صورت رایگان دانلود کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان با اشاره به اینکه شرکت کنندگان پس از تکمیل پاسخنامه ها، آن ها را به نزدیکترین کتابخانه محل زندگی خود تحویل دهند، گفت: آخرین فرصت شرکت در مسابقه و همچنین تحویل و ارسال پاسخنامه ها 23 آبان ماه سال جاری است.

عبدالملکی بیان کرد: بر اساس برنامه قرار است در مراسم ویژه هفته کتاب در استان کردستان که با حضور مسئولان و فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می شود از برندگان تقدیر به عمل آید.

وی با بیان اینکه در پایان این مسابقه کتابخوانی از 15 نفر از برندگان با اهدای لوح سپاس و هچنین هدایای نقدی تقدیر به عمل می آید، گفت: به نفرات اول، 5 میلیون ریال، نفرات دوم، 3 میلیون ریال و نفرات سوم ، 2 میلیون ریال اهدا می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان هدف از برگزاری این مسابقه کتابخوانی را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای شاخص سرانه مطالعه عنوان کرد و گفت: آشنایی با آثار مقام معظم رهبری (دامت برکاته) به ویژه در رابطه با سبک زندگی ایرانی اسلامی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی در برگزاری این مسابقه کتابخوانی مورد توجه است.

عبدالملکی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات کتاب خوانی با بهره مندی از منابع و آثار مهم و اثرگذار  یکی از برنامه های مهم  نهاد کتابخانه های عمومی کشور به منظور ترویج فرهنگ مطالعه است، اضافه کرد: همکاری و مشارکت نهادها و سازمان ها در برگزاری هر چه بهتر این برنامه های فرهنگی بسیار اثرگذار است.

 

 

 

 

بيشتر