1
نشست مشترک انجمن کتابخانه های بخش مرکزی، زیویه و سرشیو سقز برگزار شد نشست مشترک انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی، زیویه و سرشیو سقز، در محل کتابخانه شهید ملا محمد امینی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز در این نشست که با حضور بخشداران بخش های مرکزی، سرشیو و زیویه و همچنین شهردار صاحب و نمایندگان برخی ادارات برگزار شد، اظهار داشت: ترویج فرهنگ مطالعه وظیفه اصلی کتابخانه های عمومی است.

سمیه ایزدیار عنوان کرد: همکاری و همدلی در رفع مشکلات کتابخانه های عمومی در راستای نیل به توسعه فرهنگی در هر منطقه ضروری است و مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند.

وی بیان کرد: همکاری دهیاران و اعضای شورای اسلامی در روستاها با کتابداران بسیار مهم است و می تواند به ترویج فرهنگ مطالعه و ارتقای شاخص های کتابخوانی منجر شود.

ایزدیار اعلام کرد: تلاش برای راه اندازی کتابخانه های عمومی مشارکتی در روستای های پرجمعیت از اولویت های مهم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز است و در این میان همکاری مسئولان بسیار مهم و اثرگذار است.

بخشداران و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی بخش های مرکزی، سرشیو و زیویه شهرستان سقز نیز در این نشست به ارائه راهکارهایی به منظور رفع مشکلات کتابخانه های عمومی پرداختند و بر حمایت از این نهاد فرهنگی تاکید کردند.

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.