1
1397/10/11 سه‌شنبه مسعود شجاعی طباطبایی؛ مهلت ارسال اثر به چهارمین دو سالانه کارتون کتاب تمدید شد مسعود شجاعی طباطبایی، دبیر چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا تاریخ ۲۱ دی ماه ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مسعود شجاعی طباطبایی، دبیر چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا تاریخ ۲۱ دی ماه ۹۷ خبر داد.

طباطبایی در این خصوص گفت: پیش از این ۱۰ دی ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره تعیین شده بود که به دلیل همزمانی این تاریخ با تعطیلات سال نو میلادی، بسیاری از هنرمندان از سراسر جهان با ارسال ایمیل خواستار تمدید مهلت ارسال اثر شدند. بر این اساس مهلت ارسال آثار به چهارمین دوسالانه کارتون کتاب تا تاریخ ۲۱ دی ماه (۱۱ ژانویه) تمدید شد.

دبیر این جشنواره با اشاره به روند انتخاب هیأت داوران، گفت: در این دوره نیز همچون دوره های گذشته، داور خارجی خواهیم داشت. هیأت داوری چهارمین دوسالانه کارتون کتاب شامل ۳ داور ایرانی و ۲ داور خارجی است. استاد بهمن عبدی، علیرضا پاکدل و سامان ترابی داوران این دوره خواهند بود. آقایان پاکدل و ترابی از برگزیدگان دوره های گذشته این جشنواره بوده اند. همچنین اسامی داوران خارجی این دوره تا هفته آینده قطعی خواهد شد.

طباطبایی تصریح کرد: تاکنون ۱۱۰۰ اثر از ۶۰ کشور جهان به دبیرخانه چهارمین دوسالانه کارتون کتاب ارسال شده است.

گفتنی است، همزمان با چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، چهارمین دوسالانه بین‌المللی کارتون کتاب به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی، برگزار می‌شود. در این دوره موضوعاتی چون «کتاب و شهر»، «کتاب و زندگی»، «کتاب و خانواده»، «کتاب و کودک»، «کتاب و کتابخانه»، «کتاب و کتابدار»، «کتاب و رسانه»، ‌«کتاب و آینده» مورد توجه قرار گرفته است که بر این اساس هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.booktoon.ir مراجعه کنند.

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.