1
1397/11/15 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی خبر داد: برگزاری 140 برنامه فرهنگی به مناسبت دهه فجر در کردستان مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان از برگزاری 140 برنامه فرهنگی متنوع به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر در استان خبر داد.

محمد عبدالملکی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان با اعلام این خبر اظهار داشت: این تعداد برنامه در 50 باب کتابخانه عمومی نهادی در سراسر استان با مشارکت مردم برگزار می شود.

وی ادامه داد: نشست های های کتاب خوان در سه بخش کتابخانه ای ، مدرسه ای و به صورت تخصصی یکی از برنامه های تاثیرگذار نهاد کتابخانه های عمومی است که با همکاری و مشارکت مردم و همچنین دستگاه هایی مانند آموزش و پرورش برگزاری می شود.

عبدالملکی عنوان کرد: برگزاری نشست های جمع خوانی و بلند خوانی کتاب و همچنین قصه گویی برای کودکان در کتابخانه های عمومی و همچنین در مدارس و مهدهای کودک از برنامه های دیگر دهه فجر است که توسط این نهاد اجرا می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان تصریح کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی زبان و ادبیات کوردی، آموزش قصه گویی به زنان خانه دار، آموزش نقاشی و تصویری و خوشنویسی نیز به همت کتابخانه های عمومی برگزار می شود.

وی بیان کرد: برگزاری مسابقات مکتوب و آنلاین کتاب خوانی، نقاشی، چکیده نویسی کتاب و انشاء نویسی نیز از جمله برنامه های دیگر کتابخانه های عمومی کردستان در دهه فجر سال جاری است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان گفت: دعوت از مدارس برای بازدید از کتابخانه ها، آذین بندی، برگزاری زنگ انقلاب و نصب پوسترهای ویژه چهلمین سالگرد پیرووزی انقلاب از برنامه های دیگر این نهاد در دهه مبارک فجر است.

            

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.