صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1398/8/30 پنجشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان؛ ۱۹۷ روشندل از خدمات کتابخانه‌های کردستان بهره‌مند هستند مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان گفت: ۱۹۷ روشندل از خدمات ارائه شده در کتابخانه‌های این نهاد در استان به صورت ویژه کتابخانه عمومی فردوسی سنندج به عنوان تنها مرکز ویژه فعالیت بخش نابینایان و کم بینایان استفاده می‌کنند.

محمد عبدالملکی روز سه‌شنبه در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان اظهار داشت: بخش نابینایان و کم بینایان دارای ۱۳ هزار و ۷۰۰ عنوان کتاب صوتی و ۷۰ عنوان کتاب بریل است که تمام این کتاب‌ها به صورت پیک و پست به اعضای فعال در مناطق مختلف استان ارسال می‌شود.

وی یادآور شد: کتابخانه‌های عمومی کردستان به منظور بهره مندی روشندلان استان تمام کتاب‌ها را در صورت درخواست اعضاث متقاضی به تمام مناطق استان به صورت پستی و یا اینترنتی ارسال میکند.

عبدالملکی اضافه کرد: همچنین در این بخش برنامه‌هایی مانند نشست‌های کتابخوان، مسابقات کتابخوانی و همچنین ارسال کتاب صوتی و بریل به متقاضیان در شهرستان‌های استان کردستان برگزار می‌شود.

استان کردستان با یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت دارای ۸۰ باب کتابخانه نهادی و مشارکتی است که از این تعداد ۵۰ باب نهادی و بقیه مشارکتی هستند.

بيشتر