صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1398/8/13 دوشنبه به همت اداره کل کتابخانه های عمومی و با همکاری گروه نمایشی «پیدا»: نشست نمایشنامه خوانی «پیراهن هزار یوسف» در سنندج برگزار شد به همت اداره کل کتابخانه های عمومی و با همکاری گروه نمایشی «پیدا» نشست نمایشنامه خوانی «پیراهن هزار یوسف» در سنندج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، نشست نمایشنامه خوانی «پیراهن هزار یوسف» روز یکشنبه، 12 آبان، به همت اداره کل کتابخانه های عمومی و با همکاری گروه نمایشی «پیدا» و با حضور برخی مسئولان، خواهران حوزه علیمه ریحانه النبی سنندج و کتابداران کتابخانه های عمومی در سالن آمفی تئائر کتابخانه عمومی شهید مطهری سنندج برگزار شد.

گروه نمایشی «پیدا» در این نشست به اجرای نمایشنامه خوانی از کتاب« پیراهن هزار یوسف» که به همت انتشارات پالیزان و صریر در سال 81 به چاپ رسیده است پرداختند.  

سرپرستی گروه نمایشی «پیدا»،  «یونس صحرارو» و نویسنده آن «علیرضا حنیفی» بود که در در یک گروه چهار نفره و بر اساس شخصیت های داستان اقدام به اجرای نمایش «پیراهن هزار یوسف» کردند.

موضوع نمایشنامه کتاب « پیراهن هزار یوسف» به رشادت های رزمندگان و خانواده های آن ها در جنگ هشت ساله تحمیلی و دفاع مقدس می پردازد.

هدف از برگزاری این نشست ترویج ارزش های معنوی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس بود که با همت کتابخانه های عمومی و در راستای برنامه های این نهاد فرهنگی برگزار شد.

برگزاری نشست های نمایشنامه خوانی از برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که با همکاری گروه های هنری و با موضوعات متنوع برگزار می شود.

بيشتر