صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1398/8/9 پنجشنبه به همت اداره کل کتابخانه های عمومی کردستان و با همکاری گروه نمایشی « پیدا»؛ نشست نمایشنامه خوانی «پیراهن هزار یوسف» در سنندج برگزار می شود نشست نمایشنامه خوانی «پیراهن هزار یوسف» به همت اداره کل کتابخانه های و با همکاری گروه نمایشی « پیدا» در سنندج برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، با اعلام این خبر اظهار کرد: این نشست نمایشنامه خوانی روز یکشنبه، 12 آبان ماه سال جاری راس ساعت 9:30 در سالن آمفی تئاتر اداره کل کتابخانه های عمومی برگزار می شود.

محمد عبدالملکی ادامه داد: اجرای نمایشنامه «پیراهن هزار یوسف» بر عهده گروه نمایشی «پیدا» از استان کردستان به سرپرستی یونس صحرارو و نویسندگی علیرضا حنیفی خواهد بود.

وی عنوان کرد: موضوع نمایشنامه از کتاب « پیراهن هزار یوسف » اقتباس شده که توسط انتشارات پالیزان چاپ و منتشر شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان با اشاره به اینکه موضوع کتاب و نمایشنامه خوانی در رابطه با دفاع مقدس است، افزود: هدف از برگزاری این نشست ترویج ارزش های معنوی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس است.

عبدالملکی تصریح کرد: برگزاری برنامه نشست های نمایشنامه خوانی از برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی استان کردستان است که با همکاری کتابخانه های عمومی و گروه های تئاتر و نمایش برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بهره گیری از هنر برای ترویج فرهنگ مطالعه بسیار اثرگذار است، گفت: کتاب از ارکان مهم در توسعه است و می تواند جامعه را به سمت و سوی سعادت رهنمون سازد.

  مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پایان اضافه کرد: از علاقمندان دعوت به عمل می آید در نشست نمایشنامه خوانی «پیراهن هزار یوسف» که با حضور هنرمندان، مسولان و کتاب دوستان برگزار می شود حضور به هم رسانند.

بيشتر