2

5

4

3

1
اختتامیه سومین جشنواره نشست کتابخوان مدرسه ای مدرسه سمیه سقز برگزار شد مراسم اختتامیه سومین جشنواره نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه دخترانه سمیه شهرستان سقز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، سومین  اختتامیه جلسات "جشنواره نشست کتابخوان" ،به منظور تشکر و قدردانی از حسن توجه و مساعدت کادر دبستان سمیه در برپایی این جلسات در طول سال تحصیلی، در سالن اجتماعات  کتابخانه شهید محمد امینی و با حضور ۱۲۰ نفر از دانش آموزان،نماینده اداره آموزش و پرورش،معلمان و نیز کتابداران شهرستان سقز برگزار شد.

در این مراسم ، ابتدا تعداد ۶ نفر از دانش آموزان به نمایندگی از بقیه به معرفی و ارائه کتاب پرداختند.

در ادامه سرکار خانم انتظاری، مدیر مدرسه سمیه ضمن خیرمقدم به حاضران و تبریک به دانش آموزان و کادر مدرسه سمیه برای برگزاری این طرح در سال تحصیلی جاری از ادامه ی اجرای این طرح در سال های آتی استقبال کرد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز نیز هم در سخنانی ضمن تبریک روز معلم به معلمان عزیز،از کادر مدرسه و کتابخانه به خاطر انجام این طرح تشکر کرد و دانش آموزان را به قدردانی عملی از دلسوزان خود توصیه کرد.

سمیه ایزدیار عنوان کرد: حضور  چهره های فعالی را که از کودکی به کتاب انس گرفته اند و از اعضای باسابقه ی بخش کودک و نوجوان کتابخانه اند مایه خوشحالی و افتخار است.

وی اظهار امیدواری کرد که اجرای این طرح ها کمک شایانی به بهبود وضع مطالعه در جامعه ارائه نماید.

در پایان هم به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز با اهدای لوح تقدیر از معلمان مدرسه  تقدیر به عمل آمد.

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.