2

1
به مناسبت بزرگداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی؛ انتشار دو کتاب با موضوع کتابخانه های عمومی توسط خواهر و برادر کتابدار قروه ای به مناسبت بزرگداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، خواهر و برادر کتابدار قروه ای دو کتاب منتشر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، حامد عبدالملکی و زیبا عبدالملکی  که در کتابخانه های عمومی شهرستان قروه فعالیت دارند دو کتاب با عناوین «خلاقیت و نوآوری کتابداران در پیشرفت کتابخانه های عمومی» و   «کتابخانه های عمومی و توسعه فرهنگ کتابخوانی» را چاپ و منتشر کردند.

کتاب های مذکور از اولویت های آستان قدس رضوی  هستند  که در اسفند ماه  ۱۳۹۷  به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی به چاپ رسیده و از آن برای پیشرفت کتابخانه های عمومی در آینده رونمایی خواهد شد.

کتاب «خلاقیت و نوآوری کتابداران در پیشرفت کتابخانه های عمومی» با موضوعی تخصصی ویژه کتابداران است و در آن مطالبی در خصوص نحوه اداره کتابخانه های عمومی به شیوه های علمی و نوین بیان و توسط انتشارات صالحیان در 150 صفحه منتشر شده است.

کتاب «کتابخانه های عمومی و توسعه فرهنگ کتابخوانی» نیز به نحوه فعالیت کتابخانه های عمومی به منظور تاثیرگذاری در توسعه و پیشرفت جامعه پرداخته و توسط انتشارت صالحیان  130 صفحه به چاپ رسیده است.

کتاب های مذکوز توسط دو کتابدار کتابخانه های عمومی شهرستان قروه به دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی و تمامی کتابداران کشور تقدیم شده است.

مراسم رونمایی از این دو کتاب به زودی برگزار می شود.

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.