1
به مناسبت بزرگداشت روز خانواده؛ 14 شهریور عضویت در کتابخانه های عمومی سقز رایگان است به مناسبت بزرگداشت روز خانواده عضویت خانواده ها در کتابخانه های عمومی شهرستان سقز روز چهارشنبه 14 شهریور رایگان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی سقز با اعلام این خبر افزود: بر این اساس از خانواده ها دعوت می شود که با حضور در کتابخانه های عمومی سطح شهرستان در این نهاد فرهنگی به صورت رایگان عضو شوند.

سمیه ایزیار هدف از اجرای این طرح را بزرگداشت جایگاه خانواد ها و لزوم فرهنگ سازی عنوان کرد و گفت: حضور خانواد ها در کتابخانه های عمومی می تواند در ارتقای جلب توجه عمومی به کتاب و مطالعه اثرگذار باشد.

وی بیان کرد: تمامی کتابخانه های عمومی شهرستان سقز در روز چهارشنبه 14 شهریور آماده پذیرایی و استقبال  و عضوگیری از خانواده ها ی علاقمند به مطالعه و کتاب خوانی هستند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان سقز دارای 5 کتابخانه عمومی نهادی و 10 کتابخانه های عمومی مشارکتی با نزدیک به 3 هزار عضو فعال است.

وی زیربنای کتابخانه های عمومی نهادی سقز را 3 هزار مترمربع ذکر کرد و افزود: در کتابخانه های عمومی نهادی شهرستان بالغ بر 76 هزار جلدکتاب در دسترس علاقمندان قرار دارد.

پایان/

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.