1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

2

3

4

5
1397/7/9 دوشنبه برگزاری آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت در کتابخانه شهید رجایی سرا+ گزارش تصویری برای نخستین بار آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت در کتابخانه شهید رجایی سرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان؛ این مراسم  با همکاری آموزشگاه فرهنگی و هنری زیرک بوکان، کانون فرهنگی- هنری حکمت سرا  و با حضور اعضای شرکت کننده در کلاس هم چنین برخی شاعران و نویسندگان برگزار شد.

در ابتدای این برنامه رحمان جوان نویسنده و فرهنگ نویس در باره ضرورت خواندن و یاد گرفتن زبان کردی و هم چنین حفظ این میراث ارزشمند سخنرانی کرد.

 محمد رسول نیا شاعر حوزه کودک نیز در ادامه به خواندن چندین شعر کودک برای حاضران پرداخت.

دکتر لقمان رشیدی دکترا زبان انگلیسی و دکترای مدیریت نیز از حاضران در مراسم بود که سخنانی را درباره فرهنگ وتمدن و آداب و رسوم کردستان بیان کرد.

 و در ادامه نیز سوسن حسن زاده  نویسنده، مترجم ، شاعر و مدرس کلاس کوردی در رابطه با نحوه برگزاری کلاس ها ، کیفت و کمیت وشیوه برگزاری این دوره اموزشی برای حاضران توضیحاتی را ارائه داد.

در بخش دوم برنامه شرکت کنندگان در کلاس اموزش زبان کردی، با برگزاری نشست کتابخوان ویژه معرفی کتب کردی  به منظور نشان دادن توانای هایی کسب کرده در این دوره آموزشی  به معرفی کتب مورد علاقه خود در این زمینه پرداختند که بسیار مورد پسند شرکت کنندگان در این برنامه  قرار گرفت .

و در بخش پایانی مراسم اختتامیه کارنامه های دانش اموختگان کلاس کردی اعطا شد .

پایان/

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.