صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
با هدف ارائه گزارش مطالعاتی و دستاوردهای پژوهشی برگزار می‌شود؛ نشست ارائۀ الگو برای استفاده از اسباب‌‏بازی در کتابخانه‌‏های عمومی با تکمیل طرح پژوهشی «بررسی، ارزیابی و ارائۀ الگو برای استفاده از اسباب‏‌بازی در کتابخانه‌‏های عمومی»، نتایج این طرح طی جلسه‌ای با حضور مدیران نهاد کتابخانه‌های عمومی و صاحب‌نظران حوزۀ اسباب‏‌بازی بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، گزارش مطالعاتی و دستاورد پژوهشی طرح «استفاده از اسباب‌بازی در کتابخانه‌های عمومی: بررسی، ارزیابی و ارائۀ الگو» با اجرای علمی دکتر حسن محمودی توپکانلو، عضو هیأت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه سمنان، که بنا به سفارش معاونت توسعۀ کتابخانه‌‏ها و ترویج کتاب‏خوانی (اداره‌کل تأمین منابع)، و با نظارت معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد طیّ ۱۱ ماه تکمیل شده است، ارائه خواهد شد.

با دریافت گزارش‌های تفصیلی، مدیریتی و سیاستی حاصل از انجام این طرح، از مدیران نهاد و کتابداران و کارشناسان و صاحب‌نظران در حوزۀ اسباب‏‌بازی و بازی دعوت شده تا در جلسه‌ای، نتایج این طرح پژوهشی را ناظر باشند و به بررسی و تحلیل عمل‌گرایانه و مدیریتی آن بپردازند. این نشست در مهرماه برگزار خواهد شد.

بيشتر