صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ویدئو
ورود
10 کودک کردستانی در میان برگزیدگان پویش نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» با اعلام نهاد کتابخانه های عمومی کشور، 10 کودک کردستانی در میان برگزیدگان پویش نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» قرار گرفتند.
محمد مخدومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در گفت و گو با روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور و تعطیلات ناخواسته کتابخانه‌های عمومی در سراسر کشور،  پویش نقاشی «کرونا را شکست میدهیم» از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان در ایام کرونا، برای گروه سنی ۴ تا ۱۲ سال اجرا شد.
وی ادامه داد: با اعلام نتایج از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور 10 کودک کردستانی از شهرستان های سنندج، بیجار، سقز، قروه و کامیاران در میان برگزیدگان کشوری قرار گرفتند که قرار است با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای  ویژه از آن ها تقدیر به عمل آید.
مخدومی عنوان کرد: محمد خدامرادي، تینا هوکري، سانا محمدي، هلیا احمدي، هیدي محمدي از شهرستان سنندج، علیرضا قنبري و یاسان برازي از شهرستان قروه، محمد رحمانی از شهرستان کامیاران، مطهره پرویزي از شهرستان بیجار و  یاسمن احمد پناه از شهرستان سقز برگزیدگان استان کردستان در پویش کشوری «کرونا را شکست می دهیم» هستند.
وی با اعلام اینکه 213 اثر از کردستان به دبیرخانه پویش نقاشی « کرونا را شکست می دهیم» ارسال شد،  بیان کرد: بنا بر اعلام متولیان برگزاری پویش، این آثار بر اساس شاخص‌هایی چون  تناسب اثر با موضوع مسابقه، تناسب نقاشی با سن فرد، یکدستی و مهارت در نقاشی و رنگ آمیزی و همچنین جذابیت و خلاقیت داوری شده اند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا و با تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور در اسفند ماه سال گذشته، این نهاد فرهنگی به منظور اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت کتابخوانی از فضای مجازی به خوبی بهره برده است.
  مخدومی اضافه کرد: علاوه بر پویش نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» پویش های دیگری مانند « هر کتابدار یک کتابخوان»، «هر خانه، یک کتابخانه» و «افتتاح محافل ادبی» توسط این نهاد فرهنگی و به صورت مجازی برای علاقمندان برگزار شد و با استقبال خوبی از سوی اقشار مختلف مردم مواجه شد.
 
 
 
بيشتر