صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
از سوی موسسه مهر گیتی انجام شد؛ اهدای 1500 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان بیجار موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه مهر گیتی، یک هزار و 500 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان بیجار اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه مهر گیتی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تامین منابع جدید، یک هزار و 500 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان بیجار اهدا کرد.
سارا الوندی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بیجار با اعلام این خبر اظهار داشت: کتاب‌های اهدایی، غالبا در موضوعات کودک و نوجوان، عمومی و کنکوری هستند که پس از تائید به منظور استفاده علاقمندان در قفسه کتابخانه های عمومی شهرستان قرار می گیرند.
وی با تقدیر از اهدای کتاب توسط موسسه مهر گیتی به کتابخانه های عمومی بیجار، عنوان کرد: این موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه با هدف ارتقای سطح فرهنگی کشور ایجاد شده و یکی از اقدامات ارزنده آن اهدای کتاب به مناطق کم‌برخوردار است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بیجار عنوان کرد: کتاب های اهدایی توسط این موسسه پس از تائید توسط کارشناس مربوطه به اساس نیاز به کتابخانه های سطح شهرستان ارسال می شود که اعضا و علاقمندان بتوانند از آن ها استفاده کنند.
الوندی با اشاره به اجرای پویش « اهدای کتاب، اهدای آگاهی» توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اظهار داشت: این طرح به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌ها و معرفی کتابخانه‌های عمومی اجرا می شود.
وی گفت: بر اساس این طرح مردم و خیرین کتاب می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های خوانده شده و بدون استفاده خود را برای استفاده دیگران به کتابخانه هدیه کنند.
الوندی بابیان اینکه هم اکنون 98 هزار نسخه کتاب با موضوعات متنوع و گوناگون در کتابخانه های عمومی بیجار وجود دارد، بیان کرد: هم اکنون این شهرستان دارای 6 باب کتابخانه عمومی نهادی و یک باب کتابخانه عمومی مشارکتی با 4 هزار و 300 عضو فعال است.
 
 
 
بيشتر