صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1399/6/29 شنبه به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس ؛ مسابقه کتابخوانی کتاب «قرار بانه» در کتابخانه های عمومی استان کردستان برگزار می شود به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، مسابقه کتابخوانی از کتاب «قرار بانه» در کتابخانه های عمومی استان کردستان برگزار می شود.
مدیرکل کل کتابخانه های عمومی استان کردستان در گفت وگو با روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقه کتابخوانی با همکاری و مشارکت کتابخانه های عمومی استان کردستان و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بسیج طلاب و روحانیون، سازمان بسیج دانشجویی استان کردستان، تشکل پیام آوران ایثار و کمیته بانوان بزرگداشت دفاع مقدس برگزار می شود.
محمد مخدومی عنوان کرد: فرصت شرکت در مسابقه کتابخوانی کتاب قرار بانه تا 11 مهر ماه سال جاری است و علاقنمندان می توانند برای دانلود کتاب و همچنین پاسخ به سوالات به آدرس اینترنتی  www.samakpl.ir مراجعه کنند.
وی بیان کرد: سوالات به صورت چهار گزینه ای است و در پایان به برگزیدگان مسابقه جوایز ارزنده ای اهدا می شود.
گفتنی است؛ کتاب «قرار بانه» در ۲۷۶ صفحه به قلم فریبا انیسی نگاشته شده که روایت رشادت های زنان در دفاع مقدس است و توسط  سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به چاپ رسیده است.
 
بيشتر