صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
حضور 10 کتابدار کردستانی در میان برگزیدگان پویش ملی «هر کتابدار یک کتابخوان» 10 کتابدار کردستانی در میان برگزیدگان پویش ملی «هر کتابدار یک کتابخوان» نهاد کتابخانه‌های عمومی حضور دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، 10 کتابدار کردستانی در میان برگزیدگان پویش ملی «هر کتابدار یک کتابخوان» نهاد کتابخانه‌های عمومی حضور دارند که  از این تعداد 2 نفر برگزیده ملی و 8 نفر برگزیده استانی هستند.
محمد مخدومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان با اعلام این خبر اظهار داشت: پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی پس از تعطیلی کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد.
وی عنوان کرد: در این پویش کتابداران و سایر علاقه‌مندان با ارسال ویدئوهای کوتاه در پیام‌رسان سروش یک کتاب را به طور خلاصه معرفی و برای خواندن سایر علاقه‌مندان معرفی می‌کردند.
مخدومی بیان کرد: در میان برگزیدگان ملی پویش «هر کتابدار، یک کتابخوان»، حامد عبدالملکی از شهرستان قروه و شیرین نوری کتابدار کتابخانه عمومی شهید برهان عالی شهرستان سنندج (کردستان) حضور دارند.
وی اظهار داشت: میترا گله داری، شیرین نوری، علی رستمی، سمیه کی منش، زیبا عبدالملکی، سالار ایرانی و حیدر رحمتی نیز برگزیدگان استانی پویش هستند که از آن ها تقدیر به عمل آمده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان اضافه کرد: نهاد کتابخانه های عمومی از زمان شیوع بیماری مهلک کرونا، برنامه های های فرهنگی خود را در فضای مجازی اجرا کرده است که پویش «هر کتابدار، یک کتابخوان» از آن موارد است.
 
 
 
بيشتر