صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1399/4/16 دوشنبه در نشست مشترک روسای کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش کامیاران مطرح شد؛ ارتقای همکاری ها در راستای افزایش سرانه مطالعه در شهرستان در نشست مشترک روسای کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش کامیاران بر لزوم ارتقای همکاری ها در راستای افزایش سرانه مطالعه در شهرستان تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان؛ در نشست مشترک روسای کتابخانه های عمومی و  آموزش و پرورش کامیاران بر لزوم ارتقای همکاری ها در راستای افزایش سرانه مطالعه در شهرستان تاکید شد..
در این نشست مشترک ارتقای سطح فرهنگ عمومی کتابخوانی، غنی سازی و رونق کتابخانه ها و هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیر آموزش و پرورش کامیاران در این نشست ضمن اشاره این موضوع که کتابخوانی یک فرهنگ عمومی است ، بیان داشت : ارتقای میزان کتابخوانی و گسترش این فرهنگ در سطح جامعه نیازمند عزم عمومی می باشد و صرفا از طریق ادارات این امر قابل دستیابی نیست و به همکاری و عزم جدی در کلیه سطوح نیاز است .
وی افزود: معلمان و متولیان امر تعلیم می توانند نقش بسزایی در ارتقای فرهنگی و همچنین غنی سازی کتابخانه ها در شهرستان ایفا کنند .
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کامیاران نیز با اشاره به نقش مهم کتاب در زندگی اجتماعی، بیان کرد: همکاری و تعامل این نهاد فرهنگی با سایر ادارات و سازمان ها در رراستای ارتقای سرانه مطالعه امری مهم و ضروری است.
ماندانا قبادی عنوان کرد: کتابخانه های عمومی شهرستان از تمامی نهادهای دولتی و غیر دولتی و عمومی که در راستای ترویج فرهنگی کتابخوانی گام برمی داند تقدیرمی کند.
بيشتر