صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود
1399/2/22 دوشنبه مدیر حوزه های علمیه استان کردستان: ترویج فرهنگ رضوی در قالب کتاب اقدامی سازنده و بسیار ارزشمند است حجت الاسلام نادر رنجبر، مدیر حوزه های علمیه استان کردستان با تقدیر از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: این برنامه اقدامی سازنده و ارزشمند در راستای ارج گزاری به باورهای مذهبی با بهره گیری از مقوله کتاب است.
حجت الاسلام رنجبر در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان اظهار کرد: بدون تردید برگزاری این قبیل جشنواره ها می تواند برکات بسیار ارزشمندی برای جامعه به همراه داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه کتاب از مهم ترین ارکان در حوزه فرهنگ است، عنوان کرد: کتاب و کتابخوانی از دغدغه های مهم فرهنگی جوامع بشری است که در ایجاد زیر ساخت های توسعه فرهنگی نقش بسزایی دارد.
مدیر حوزه های علمیه استان کردستان بیان کرد: توجه به این امر مهم از طرف آحاد جامعه مخصوصا جوانان و نوجوانان که عناصر اصلی رشد و توسعه هستند می تواند آینده روشنی را برای جامعه رقم بزند.
حجت الاسلام رنجبر توجه به کتاب را در تعالی جامعه مهم برشمرد و افزود: اگر این فرهنگ و سنت حسنه مورد غفلت واقع شود تاثیر منفی آن متوجه آینده جامعه و نسل های بعدی خواهد شد.
وی توجه به معنویات در قالب کتاب را ضروری بیان کرد و گفت: اینجانب به بهانه ارج نهادن به پیشگاه نورانی امام رضا علیه السلام  بهترین احترام ها و خالصانه ترین درودها را به محضر برگزار کنندگان مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی تقدیم می نمایم
مدیر حوزه های علمیه استان کردستان اظهار داشت: بی شک ترویج فرهنگ منور رضوی و بیان سیره آن حضرت در قالب مسابقات کتابخوانی یکی از مهمترین اقدامات  در راستای ارج نهادن به  باورهای مذهبی جامعه و عنصر والای رشد و تعالی بر اساس سیره نورانی معصومین علیهم السلام است.
حجت الاسلام رنجبر در پایان خواستار مشارکت عموم مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی شد و اضافه کرد: تمامی اقشار به ویژه دانش آموزان، دانشجویان و طلاب می توانند به منظور بهره مندی هر چه بیشتر از سیره نورانی اهل بیت(ع) در این مسابقه کتابخوانی شرکت کنند و با سهیم شدن در این کار ارزشمند قدمی در ترویج منش اهل بیت(ع) در جامعه بردارند.
بيشتر