صفحه اصلي
آدرس
اخبار
اخبار
اخبار
ارتباط با مدیرکل
انجمن خیرین کتابخانه ساز کردستان
اوقات شرعي
بازديدها
برنامه ها
تصوير ها
جستجو
زمان
سامانه ها
فراخوان نشست کتابخوان
کلام امام(ره)
کلام رهبری
گزارش تصویری
لینک های مفید
مسابقه کتابخوانی آثار مقام معظم رهبری(دامت برکاته)
وب سايت ها
ورود


با ایجاد باغ میوه در حیاط کتابخانه؛ اقدام ارزنده کتابدار بانه ای در زیباسازی فضای کتابخانه اقبال محمدی، کتابدار خوش ذوق بانه ای با ایجاد باغی کوچک در حیاط کتابخانه و کاشت انواع درخت به فضای آن رونق ویژه ای بخشیده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، اقبال محمدی مسئول کتابخانه عمومی شهید رسولی شهر کانی سور شهرستان بانه با ایجاد باغی کوچک در حیاط کتابخانه و کاشت انواع درختان میوه به فضای کتابخانه متبوع خود رونق ویژه ای بخشیده است.
این اقدام کتابدار شهر کانی سور به عنوان یک فعالیت اقتصادی سبب جلب توجه عمومی به کتابخانه شهید رسولی شده و تقدیر مسئولان و شهروندان را به همراه داشته است.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان با تقدیر از این اقدام عنوان کرد: حرکت کتابدار کتابخانه کانی سور بسیار ارزنده و می تواند الگویی برای سایر کتابخانه ها به منظور کمک به زیباسازی فضای کتابخانه ها باشد.
محمد مخدومی عنوان کرد: زیبایی فضای کتابخانه می تواند در جلب توجه عموم به این مکان فرهنگی و جذب آن ها به سمت و سوی کتاب و مطالعه بسیار اثرگذار است.
وی اضافه کرد: کتابداران کتابخانه های عمومی نقش مهمی در ترویج فرهنگ مطالعه ایفا می کنند که البته این مهم در گرو مسولیت پذیری و خلاقیت در انجام کار است.
 
بيشتر